MediaMax

Základné informácie

Predstavenie systému MediaMax

S MediaMax je život lepší

Zábava by mala byť príjemná, nie únavná. MediaMax odstraňuje frustráciu z pokusov o prehrávanie poškriabaných CD / DVD diskov a času stráveného hľadaním svojho obľúbeného filmu, pesničky alebo fotografie. Teraz si môžete okamžite užívať celú kolekciu médií v každej izbe a kedykoľvek.

Okamžitá zábava v každej miestnosti

S MediaMax ožije celý Váš domov. Nie je to len filmový alebo hudobný server, ale celkový multimediálny zážitok na dosah ruky. Okamžite získate servis izby 6 hviezdičkového hotela s funkciami, aké neponúka žiaden iný Media Server vrátane Full HD 1080p Blu-ray filmov, DVD, CD, MP3 hudby, digitálnych fotografií, Internet Radií a NetPlay™ webových služieb.

Mediaserver MEDIAMAX umožňuje archiváciu filmových a hudobných titulov, ich sledovanie kdekoľvek na ľubovoľnom počte televíznych prijímačoch. Systém, prostredníctvom počítačovej siete, distribuuje zo servera archivovaný obsah nezávisle pre ľubovoľný počet klientov. To znamená, že v jednotlivých miestnostiach máte len zariadenia pripojené na TV a v prehľadne usporiadanom menu na obrazovke si vyberáte čo budete pozerať, prípadne počúvať.

Výhodou systému MEDIAMAX je, že ten istý film môžete naraz nezávisle sledovať na viacerých televíziách a popri tom napr. v kuchyni počúvať obľúbené skladby, ktoré sú tiež uložené na serveri. Samozrejmosťou u MEDIAMAX je archivácia a prehrávanie Blu-ray diskov v HD kvalite a jednoduché ovládanie celého systému pomocou ovládacieho systému Philips PRONTO .

The New Definition in Home Entertainment.